Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej  uprzejmie informuje, że w związku  z planowanym położeniem warstwy ścieralnej nawierzchni całą szerokością jezdni  w ramach  odcinkowego  remontu drogi powiatowej nr 1613K Zamieście – Słopnice – Zalesie w miejscowości Słopnice „Górne” rejon oś. Piechoty i Pachuty  nastąpią znaczne utrudnienia w ruchu drogowym tj. w dniu 21.11.2023 r. (wtorek) w godzinach 7.30-17:00.  Przedmiotowy odcinek drogi powiatowej w km 7+740-8+558 będzie całkowicie wyłączony z ruchu.  Proponowany objazd z Zalesia do Słopnic drogą powiatową nr 1609K przez  Stara Wieś , Limanowa, a następnie  drogą gminną przez  tzw. Lipowe  do  Słopnic i odwrotnie. Ruchem będą kierowali pracownicy Wykonawcy robót tj. PDM LIMDROG.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie dla niedogodności komunikacyjnej, a także o dostosowanie się do wprowadzonej czasowej zmiany organizacji ruchu.

Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby realizacja tej tego zadania przebiegła sprawnie, zaś uciążliwości z nim związane trwały możliwie jak najkrócej i miały jak najmniej uciążliwy charakter.

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych Wykonawca zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji robót.

Mapa poglądowa