Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej  informuje, że z dniem dzisiejszym  ( 17.02.2023r. – piątek ) od godz. 17.00 zostanie  przywrócona przejezdność na drodze powiatowej nr 1626K Kasinka Mała -Węglówka-Kasina Wielka   w miejscowości KASINA WIELKA  rejon Oś. Paluszkiw związku z prowadzoną odcinkową przebudową drogi. Na czas prowadzonych robót drogowych był wyznaczony objazd przez Węglówkę, Kobielnik, Wierzbanową do Kasiny Wielkiej.  

Wykonawca – Przedsiębiorstwo Usługowo Inżynieryjne  BUDMOST z Laskowej  zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami dołożyło wszelkich starań, ażeby wykonać  niezbędny zakres robót związanych z przebudową dwóch istniejących przepustów drogowych na tzw. ramowe umożliwiając przywrócenie przejezdności. Tym samym został dotrzymany ustalony wcześniej z wykonawcą niezbędny trzy tygodniowy czasookres wykonania tych prac. 

Na czas prowadzenia dalszych robót  wprowadzony będzie ruch wahadłowy.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie należytej rozwagi i ostrożności podczas przejezdności w obszar prowadzonych dalszych robót z dostosowaniem się do wprowadzonego oznakowania drogowego i osób kierujących ruchem.

Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby realizacja tej inwestycji przebiegała dalej sprawnie, zaś uciążliwości z nią związane trwały możliwie jak najkrócej i miały jak najmniej uciążliwy charakter.

PZD Limanowa