mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Przebudowa dr powiatowej nr 1615 K w m. Mszana Górna i Łętowe
Wyszukiwarka
Gmina:

Strona główna / utrudnienia

rozmiar tekstu: A A A
Przebudowa dr powiatowej nr 1615 K w m. Mszana Górna i Łętowe
Utrudnienie
GminaMszana Dolna
Opis

W związku z planowanym rozpoczęciem robót nawierzchniowych  poprzez położenie nowej nawierzchni jezdni- warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni  na drodze powiatowej nr 1615K  Mszana Górna – Wilczyce  w miejscowości Mszana Górna -Łętowe  (  od mostu   na potoku Mszanka poza rejon  Szkoły Podstawowej )  na odcinku 3,0 km planowane jest trzydniowe ( 26-28.05.2020r. )  czasowe zamknięcie nin. odcinka drogi.  Rozpoczęcie robót uzależnione jest od warunków atmosferycznych. Z uwagi na zaistniałe opady deszczu  planowane rozpoczęcie robót w dniu 26.05.2020r. ( wtorek ) zostało wstrzymane. Jeśli warunki pogodowe pozwolą rozpoczęcie robót nastąpi w dniu jutrzejszym .

Na czas zamknięcia odcinka drogi kierowanie ruchu na wyznaczony objazd  drogą powiatową nr 1616K przez miejscowości Wilczyce, Łostówka, Mszana Górna odbywać się będzie przez uprawnione osoby. 

Wykonawca  zadania -Firma P.P.U.H. JANDA  z wyprzedzeniem poinformowała mieszkańców w planowanych utrudnieniach  w ruchu w związku z planowanym zamknięciem odcinka drogi .

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Lokalizacja na mapie powiększ mapę »
« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska