mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Droga powiatowa zamknięta dla ruchu! - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Droga powiatowa zamknięta dla ruchu!
2020-08-24 08:19:30
Powiększ
Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej informuje, że w związku z przebudową obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 1546 K Stadła-Długołęka-Przyszowa od dnia 24.08.2020 r. w/w droga będzie zamknięta dla ruchu

      Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej uprzejmie informuje, że z dniem 24 sierpnia 2020 r. nastąpi rozpoczęcie robót budowlanych związanych z przebudową obiektu mostowego zlokalizowanego w ciągu drogi powiatowej nr 1546K Stadła – Długołęka – Przyszowa na pot. Słomka w m. Przyszowa - rejon Kościoła. W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Ze względu na zakres robót i technologię wykonania przebudowy mostu, koniczne będzie całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka drogi powiatowej w jego rejonie.

Na czas wyłączenia z ruchu przejezdności przez most, wyznaczony zostanie objazd drogami gminnymi nr 341108K Przyszowa - Wysokie (rejon osiedla „Cabałówka”) i dalej kolejną drogą gminną w kierunku drogi powiatowej 1579K relacji Siekierczyna – Naszacowice. (rejon Delikatesów Centrum). Od strony Długołęki będzie możliwość dojazdu tylko do wysokości Kościoła.

Z uwagi na ograniczony czasowo termin wykonania mostu, PZD Limanowa zwraca się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie dla niedogodności komunikacyjnych a także o dostosowanie się do wprowadzonej czasowo zmiany organizacji ruchu.

Przewidywany termin zakończenia całości prac to koniec listopada 2020 r.

Powiat Limanowski ze swej strony dołoży wszelkich starań, aby realizacja tej inwestycji przebiegła sprawnie, zaś uciążliwości z nią związane trwały możliwie krótko i miały jak najmniej uciążliwy charakter.


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 81

« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska