mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Utrudnienia w ruchu na drogach powiatowych - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Utrudnienia w ruchu na drogach powiatowych
2019-05-10 09:02:52
Powiększ
Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej informuje, że w związku z przebudową dróg powiatowych nr 1616 K Mszana Górna-Podłopień, 1629 K Mszana Dolna-Hucisko oraz 1628 K Poręba Wielka-Poręba Górna mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym

I N F O R M A C J A    P R A S O W A

UTRUDNIENIA W RUCHU NA DROGACH  POWIATOWYCH

 

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1616K Mszana Górna – Podłopień     w km 2+678 – 5+085    w  miejscowości Łostówka”

W związku z rozpoczęciem robót drogowych związanych z odcinkową przebudową drogi powiatowej relacji Mszana Górna - Podłopień w miejscowości Łostówka na odcinku 2,5 km począwszy od rejonu Szkoły Podstawowej  w kierunku Wilczyc, których zakres obejmuje: wykonanie nowej nawierzchni jezdni z poszerzeniem jezdni do szer. 6,0 mb i wzmocnieniem dla kategorii ruchu ciężkiego KR-3 chodniki, odwodnienie, przystanki komunikacyjne, przejścia dla pieszych z sygnalizacją, oświetlenie uliczne, nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Roboty drogowe będą prowadzone odcinkowopodruchemsystemem wahadłowym.

Planowane zakończenie robót przewidziane jest na koniec września br.

W związku z powyższym należy zachować ostrożność, za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

 

 „Przebudowa drogi powiatowej nr 1629K Mszana Dolna – Hucisko w km 5+254,17 – 7+951,52 w miejscowości Niedźwiedź  i Poręba Wielka  oraz drogi powiatowej nr 1628K  Poręba Wielka – Poręba Górna w km 0+000 – 0+079,90  w miejscowości  Poręba Wielka”

Z dniem 15 maja 2019 r. planowane jest rozpoczęcie robót drogowych związanych z odcinkową przebudową drogi powiatowej relacji Mszana Dolna - Hucisko w miejscowościach Niedźwiedź - Poręba Wielka na odcinku ok. 2,8 km począwszy od rejonu Szkoły Podstawowej  w Niedźwiedziu do Szkoły Podstawowej  w Porębie Wielkiej w zakresie obejmującym wykonanie: nowej nawierzchni z poszerzeniem jezdni do szer. 6,0 mb i jej wzmocnieniem, chodniki, przebudowę skrzyżowania na rondo, przystanki komunikacyjne, przejścia dla pieszych z sygnalizacją i oświetleniem, oświetlenie uliczne. Planowane roboty drogowe będą wykonywane pod ruchem w systemie wahadłowym. Dla odcików całkowicie wyłączonych z ruchu będą wyznaczone objazdy. Planowane zakończenie robót przewidziane jest na koniec września br.

W związku z powyższym należy zachować ostrożność, za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

                      

 


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 760

« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska