mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Komunikat dotyczący utrudnień w ruchu drogowym związanych z remontem drogi powiatowej w m. Słopnice - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Komunikat dotyczący utrudnień w ruchu drogowym związanych z remontem drogi powiatowej w m. Słopnice
2017-11-03 12:49:50
Powiększ
Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej informuje, że w związku z wejściem w końcowy etap realizacji przebudowy obiektów mostowych w ciągu dr. pow. nr 1613 K Zamieście-Słopnice-Zalesie w m. Słopnice, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

      Utrudnienia drogowe wystąpią od dnia 06.11.2017 r. (poniedziałek) i mogą trwać, w zależności od warunków pogodowych, przez okres ok. 1 - go tygodnia.

      Utrudnieniami objęte będą dwa odcinki drogi powiatowej nr 1613 K w miejscowości Słopnice Dolne, od sklepu Lewiatan do Urzędu Gminy oraz Słopnice Górne od skrzyżowania z drogą do kościoła do mostu w obrębie remizy OSP. Realizowane będą tam prace związane z położeniem nowej nawierzchni bitumicznej. Położenie warstwy wiążącej nawierzchni odbywać się będą przy zapewnieniu ruchu wahadłowego, natomiast położenie warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni, w związku z czym wymagane będzie całkowite zamknięcie remontowanych odcinków drogi dla ruchu kołowego.
Na czas wyłączenia z ruchu odcinków drogi wyznaczone i oznakowane zostaną objazdy.

      Wykonawcy zostali zobowiązani do dołożenia wszelkich starań, aby utrudnienia w ruchu związane z realizacją prac drogowych miały jak najmniej uciążliwy charaktern i natężenie.

     Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej przeprasza za powstałe utrudnienia komunikacyjne oraz zwraca się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie, a także o dostosowanie się do wprowadzonych czasowych zmian organizacji ruchu. 
      

Komunikat Starosty Limanowskiego Jana Puchały dotyczący utrudnień w ruchu związnych z przebudową drogi powiatowej nr 1613 K Zamieście - Słopnice - Zalesie w miejscowości Słopnice  


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 1029

« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska