mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Pracownik Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej odszedł na emeryturę - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Pracownik Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej odszedł na emeryturę
2016-10-23 19:58:51
Powiększ
W piątek 21.10.2016 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Limanowej odbyła się uroczystość pożegnania wieloletniego pracownika PZD Limanowa Janusza Klosa, który po ponad 40 latach pracy postanowił przejść na zasłużoną emeryturę.

        W uroczystości udział wzięli: Starosta Limanowski Jan Puchała, Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga, Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego Agata Zięba, Dyrektor PZD Limanowa Marek Urbański oraz Pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej.

       W pierwszej kolejności jubilatowi, w imieniu własnym oraz pracowników, życzenia złożył Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej Marek Urbański - "Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę oraz za serce i trud wkładany w wykonywanie obowiązków służbowych. Realizowane przedsięwzięcia zachowamy w pamięci jako cenne i miłe doświadczenia. Na progu nowego etapu życia życzymy wielu sił niezbędnych do realizacji własnych marzeń i planów, a także samych pomyślności, przede wszystkim w życiu osobistym. Niech dalszy czas upływa w radości, dobrym zdrowiu i zadowoleniu".

      Do życzeń dołączył się Zarząd Powiatu Limanowskiego - "Mamy nadzieję, że miniony czas będzie dla Pana powodem do miłych wspomnień - mówił Starosta Limanowski - W trakcie minionych lat pracy, dał się Pan poznać jako człowiek życzliwy i kompetentny, a Pański osobisty wkład w realizację wielu przedsięwzięć, przyczynił się do sprawniejszego działania Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej. Życzymy Panu spełnienia kolejnych życiowych planów".

    (fot. Starostwo Powiatowe w Limanowej)

     

     

     

     

 

 


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 1742

« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska