mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Uwaga! uszkodzona poręcz na obiekcie mostowym w Kasince Małej - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Uwaga! uszkodzona poręcz na obiekcie mostowym w Kasince Małej
2016-10-17 21:30:03
Powiększ
W wyniku wypadku drogowego jaki miał miejsce w sobotę 15 października 2016 r. zniszczona została poręcz na obiekcie mostowym zlokalizowanym w ciągu drogi powiatowej nr 1626 K Kasinka Mała-Węglówka-Kasina Wielka w m. Kasinka Mała w km 4+002

    Obecnie most prawie całkowicie pozbawiony jest poręczy po stronie lewej (zgodnie z ciągiem drogi). Pomimo szybkiej interwencji Straży Pożarnej oraz Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej, polegającej na doraźnym zabezpieczeniu powstałych uszkodzeń, most stanowi w dalszym ciągu realne zagrożenie bezpieczeństwa ruchu kołowego oraz pieszych.

    W najbliższym czasie Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej przeprowadzi prace polegające na zabezpieczeniu mostu w sposób profesjonalny tak aby poruszanie się po nim było całkowicie bezpieczne do czasu naprawy poręczy. Wykonano także kalkulację napraw oraz rozpoczęto procedury związane z uzyskaniem odszkodowania i naprawą poręczy.

  W związku z zaistniają sytuacją prosimy kierowców, a szczególnie pieszych, o ostrożność i rozwagę przemieszczając się uszkodzonym mostem.

 

 

    

  


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 1554

« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska