mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Uwaga! Uszkodzony obiekt mostowy w m. Owieczka - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Uwaga! Uszkodzony obiekt mostowy w m. Owieczka
2016-10-06 20:29:46
Powiększ
W związku z uszkodzeniem obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 1579 K Siekierczyna - Naszacowice w m. Owieczka w km 11+397 wprowadzono zmianę dotychczasowej organizacji ruchu.

      Uszkodzenie mostu powstało podczas intensywnych opadów atmosferycznych, które spowodowały podmycie jednej z jego podpór osłabiając tym samym konstrukcję całego mostu. 
     W związku z powstałym zagrożeniem bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pieszych Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej podjął kroki w postaci ograniczenia przejezdności przez w/w most pojazdom, poruszającym się drogą powiatową na odcinku Świdnik - Naszacowice, których dopuszczalna masa całkowita przekracza 5 t. Pojazdy takie będą zmuszone skorzystać z przygotowanego objazdu przez miejscowości: Świdnik - Łukowica - Jastrzębie - Jadamwola - Olszana - Naszacowice (w przeciwnym kierunku odwrotnie).
       Pozostałe pojazdy będą mogły poruszać się po moście jednakże w sposób wahadłowy, gdyż ze względów bezpieczeństwa postanowiono wyłączyć ruch kołowy na połowie mostu wprowadzając zapory drogowe wraz z oznakowaniem ostrzegawczym, zakazu oraz informującym o pierwszeństwie przejazdu na powstałym zwężeniu drogi.
        Na okoliczność powstałej sytuacji wprowadzono stosowne zmiany w projekcie stałej organizacji ruchu, które w przejrzysty sposób informować będą kierowców o powstałych niedogodnościach.

    Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej przeprasza za powstałe utrudnienia jednocześnie prosząc o ostrożną i rozważną jazdę.

 


 


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 1373

« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska