mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Remont mostu w Tymbarku oraz stabilizacja osuwiska w Sechnej - zdjęcia - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Remont mostu w Tymbarku oraz stabilizacja osuwiska w Sechnej - zdjęcia
2013-09-09 09:03:47
Powiększ
Przedstawiamy państwu zdjęcia z realizowanych przez Powiat Limanowski inwestycji w postaci remontu obiektu mostowego w miejscowości Tymbark oraz stabilizacji osuwiska w miejscowości Sechna.

      Remont obiektu mostowego w Tymbarku realizowany jest w ramach zadania: "Przebudowa obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 1632 K Kępanów - Tymbark w miejscowości Tymbark/Podłopień".

Zakres robót obejmuje prace rozbiórkowe istniejącej nawierzchni kamiennej (granitowej), remont zniszczonej części konstrukcji nośnej, remont kap chodnikowych, wykonanie izolacji, wymianę poręczy i chodników, odtworzenie nawierzchni asfaltowej oraz przebudowę tarczy skrzyżowania z drogą gminną wraz z wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej na długości ok 1,2 km wraz z uzupełnieniem poboczy i odtworzeniem oznakowania drogowego na odcinku od wysokości satbilizowanego osuwiska w centrum Tymbarku do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1617 K Piekiełko - Tymbark.

Łączna wartość robót wyniesie 2 000 000,00 zł. Przeprowadzenie powyższej inwestycji jest możliwe dzięki pozyskaniu przez Zarząd Powiatu środków zewnętrznych z rezerwy subwencji ogólnej budżetu państwa w wysokości 50% wartości zadania.

      Stabilizacja osuwiska w Sechnej wykonywana jest w ramach zadania: "Stabilizacja osuwiska wraz z odbudową drogi powiatowej nr 1451 K Wojakowa - Sechna - Ujanowice w miejscowości Sechna w km 5+200 - 5+300"

Zakres robót obejmuje odbudowę i wzmocnienie korpusu drogi oraz wykonanie odcinka nowej nawierzchni bitumicznej. Na czas prac stabilizacyjnych, z zastosowaniem technologii palowania, remontowany odcinek drogi jest zamknięty dla ruchu kołowego. W związku z powyższym wyznaczono objazd w kierunku Dobrociesza  oraz Wojakowej przez miejscowość Krosna.

Wartość zadania wynosi łącznie 2 049 468,58 zł brutto. Inwestycja jest realizowana dzięki pozyskaniu przez Zarząd Powiatu Limanowskiego środków pochodzących z budżetu państwa.


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 1979

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska