mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Droga powiatowa zamknięta dla ruchu - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Droga powiatowa zamknięta dla ruchu
2012-11-10 18:16:44
Powiększ
Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej zawiadamia, że w związku z wykonywaniem nowej nawierzchni bitumicznej, droga powiatowa 1617 K Piekiełko - Tymbark, w dniach 13-15.11.2012 r. zostanie zamknięta dla ruchu

      Inwestycja realizowana jest w ramach zadania: "Przebudowa obiektów mostowych w ciągu drogi powiatowej nr 1617 K Piekiełko - Tymbark wraz z dojazdami".  Głównym wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe LIMDROG z Limanowej, natomiast  podwykonawcą w zakresie robót mostowych została Firma Ogólnobudowlana BUDMOST z Laskowej.

     W związku z realizacją ostatniego etapu przebudowy drogi jakim jest wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej w dniach 13-15.11.2012 r. na czas prac droga powiatowa zostanie zamknięta da ruchu. Objazd do miejscowości Tymbark zaplanowano przez drogę krajową nr 28.

      Wobec powyższego Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej przeprasza kierwców za wystąpienie utrudnień w ruchu jednocześnie zapewniając, że prowadzony nadzór będzie zmierzał do jak najszybszego zakończenia remontu, a tym samym powstałych niedogodności.


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 1891

« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska