mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Uwaga! Dalsze utrudnienia w ruchu związane z kolejnym etapem prac - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Uwaga! Dalsze utrudnienia w ruchu związane z kolejnym etapem prac
2012-07-11 19:55:39
Powiększ
Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej informuje, że w związku z przeprowadzaniem kolejnego etapu remontu drogi powiatowej nr 1622 K Dąbie - Szczyrzyc - Dobra, na odcinku Skrzydlna-Dobra oraz w m. Szczyrzyc droga zostanie zamknięta dla ruchu.

      Remont drogi powiatowej 1622 K Dąbie - Szczyrzyc - Dobra, realizowany w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, wchodzi w decydującą fazę. Zgodnie z założeniami w najbliższych dniach, na odcinkach drogi objętych przebudową, zaplanowano wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej. W związku z powyższym w dniach 12.07. - 14.07. 2012 r. dla ruchu pojazdów zostanie zamknięty odcinek drogi Skrzydlna - Dobra, natomiast w dniach 16.07. - 17.07.2012 r., odcinek drogi w m. Szczyrzyc (na wysokości Opactwa o. Cystersów). Łącznie utrudnienia w ruchu potrwają 5 dni.
      Dla przypomnienia informujemy, że objazd remontowanego odcinka drogi Skrzydlna - Dobra zaplanowano przez drogi powiatowe nr 1632 K Kępanów - Tymbark przez miejscowości: Podłopień i Wilkowisko oraz 1620 K Skrzydlna - Wilkowisko przez miejscowości: Stróża i Skrzydlna. W związku z ograniczeniem przejezdności pojazdów o wysokości powyżej 4,2 m, pod wiaduktem w Podłopieniu, kierowcom tychże pojazdów zaleca się objazd przez Kasinę Wielką oraz Wolę Skrzydlańską. Dojazd do kamieniołomu w Porąbce zapewniony będzie wyłącznie od strony miejscowości Skrzydlna.
Objazd remontowanego odcinka drogi w Szczyrzycu w kierunku Dąbia, zaplanowano przez drogę powiatową 1623 K Zegartowice - Góra Jana - Szczyrzyc przez miejscowości Góra św. Jana, Krzesławice, Zegartowice i Komorniki. 
Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej przeprasza kierowców za wszelkie niewygody zarazem prosząc o wyrozumiałość.


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 1950

« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska