mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /var/www/clients/client53/web143/web/include/connection.php on line 17 - starostwo
Uwaga! Utrudnienia w ruchu - Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej
Pozostałe aktualności

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Uwaga! Utrudnienia w ruchu
2012-06-21 11:02:46
Powiększ
Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej informuje, że w związku z remontem drogi powiatowej nr 1622 K Dąbie - Szczyrzyc - Dobra, na odcinku Skrzydlna - Dobra oraz w m. Szczyrzyc, droga będzie zamknięta dla ruchu.

      Inwestycja realizowana jest w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011. W chwili obecnej trwają prace związane z przygotowaniem podłoża polegającym na frezowaniu istniejącej nawierzchni oraz stabilizacji podbudowy. W dniach 25.06. - 09.07.2012 r., zgodnie z założeniami  planowane jest wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej, w związku z czym droga na odcinku Skrzydlna - Dobra oraz  w miejscowości Szczyrzyc (na wysokości Opactwa o. Cystersów) zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów z wyjątkiem mieszkańców, którzy będą mieć zapewniony dojazd do swych posesji.
Objazd remontowanego odcinka drogi Skrzydlna - Dobra zaplanowano przez drogi powiatowe nr 1632 K Kępanów - Tymbark przez miejscowości: Podłopień i Wilkowisko oraz 1620 K Skrzydlna - Wilkowisko przez miejscowości: Stróża i Skrzydlna. W związku z ograniczeniem przejezdności pojazdów o wysokości powyżej 4,2 m, pod wiaduktem w Podłopieniu, kierowcom tychże pojazdów zaleca się objazd przez Kasinę Wielką oraz Wolę Skrzydlańską. Dojazd do kamieniołomu w Porąbce zapewniony będzie wyłącznie od strony miejscowości Skrzydlna.
Objazd remontowanego odcinka drogi w Szczyrzycu w kierunku Dąbia, zaplanowano przez drogę powiatową 1623 K Zegartowice - Góra Jana - Szczyrzyc przez miejscowości Góra św. Jana, Krzesławice, Zegartowice i Komorniki. 
Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej przeprasza kierowców za wszelkie niewygody zarazem prosząc o wyrozumiałość.
 


     


Dodane przez: pzdlimanowa, wyświetleń: 2108

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
« powrót
Copyright © www.pzd.limanowa.pl
Realizacja: intellect.pl
Malopolska